Atgriezties pie raksta

Deputāti iepazīstas ar situāciju atdzelžošanas stacijā Video

Ogrenet jau rakstīja, ka SIA ''KP Tehnoloģijas'', kam Ogrē pieder attīrīšanas iekārtas un atdzelžošanas stacija, vēlas Ogres novada domei savu īpašumu pārdot par aptuveni 8 miljoniem latu. Domei šī summa likās neadekvāti augsta un tika pat veikti aprēķini, ka jaunu iekārtu celtniecība varētu izmaksāt apmēram 4, 5 miljonus latu – tātad gandrīz tieši uz pusi mazāk. Jāpiebilst, ka, iegādājoties iekārtas no SIA ''KP Tehnoloģijām'', domei nāktos ieguldīt arī pamatīgus līdzekļus to atjaunošanā.

Pie konkrēta slēdziena – ko tad īsti darīt ar attīrīšanas iekārtām un atdzelžošanas staciju, Ogres novada dome šobrīd vēl nav nonākusi, tāpēc šodien domes deputāti devās aplūkot, kādā stāvoklī tad īsti ir ''KP Tehnoloģiju'' uzturētā atdzelžošanas stacija un attīrīšanas iekārtas.

Izrādās, daudzi deputāti attīrīšanas stacijā šodien pabija pirmo reizi, līdz ar to vispirms pievērsās pamatīgai visa aplūkošanai, uzdeva arī pa kādam ekskursantu cienīgam jautājumam un tikai tad ķērās pie nopietnākām lietām.

Pat neprofesionāļiem šajā jomā, apskatot iekārtas, ātri vien taptu skaidrs, ka tām nepieciešams pamatīgs remonts. Izrādījās, ka liela daļa no tām vairs neatbilst nekādiem Eiropas Savienības standartiem, bet vēl daļu vairs nemaz nevar rekonstruēt un to vietā jāpērk pilnīgi jaunas. Oficiālas summas, cik šāda rekonstrukcija varētu izmaksāt, šodien tā arī neizskanēja. Skaidrs deputātiem tapa vien tas, ka lēti tas noteikti nebūs. Neoficiāli gan izskanēja viedoklis, ka summa varētu mērāma no vairākiem simtiem tūkstošu līdz pusotram miljonam latu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/8692

2008. gada 6. novembrī, 18:59, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

zika • 2008. gada 7. novembrī, 21:58
Nu ģīmji tiešām ļooti gudri.
Privatizētājs • 2008. gada 7. novembrī, 20:56
un kas liedza domei tajā tālajā '97 gadā pašai privatizēt ogres trikotāžas kombinātu? Ar visu katlu māju, ūdensapgādi un šīm iekārtām??? Piedevām par VIENU latu!!! Tie parādi uz tā fona, ko Meļņikam ar Kažu privatizējot dabūja "mantojumā" un valsts lauvas tiesu norakstīja, tāpat bija sēnalas uz tā fona, par kādu naudu tika būvētas jaunas katlumājas un tagad arī par iekārtām nāksies šķirties no....miljoniem!!! Bet mēs jau zinam, kas ieguva labumu ceļot katlumājas par iedzīvotāju maksātiem kredītiem un kas gūs dažus simtus tūkstošus uz to attīrīšanas iekārtu rēķina neatkarīgi vai viņas būvēs jaunas vai pirks esošās. Bet no uzņēmēja un iedzīvotāja dome pēdējo ādu novilks, lai saujiņai deputātu nevajadzētu savilkt jostu..... Atceraties lasītāji šo arī pēc pusgada, kad sāksies priekšvēlēšanu kampaņa, vai šie deputāti ir saimnieki?!
aaa • 2008. gada 7. novembrī, 19:35
nu giimjus baigi zinosos sataisijusi deputaati muusu

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet